Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SERKO ADVERTISING SRL

CUI
12826171
Reg. Comerț
J2000002460402
Înregistrată
27.03.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POVERNEI, NR.27-29
9.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 27.03.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
278.668 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
69.032 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
69.572 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k122 k183 k244 k305 k2021 · Cifră de afaceri: 293.965 RON2022 · Cifră de afaceri: 238.765 RON2023 · Cifră de afaceri: 269.483 RON2024 · Cifră de afaceri: 305.262 RON2025 · Cifră de afaceri: 278.668 RON2021 · Profit: 47.662 RON2022 · Profit: 21.955 RON2023 · Profit: 56.348 RON2024 · Profit: 63.477 RON2025 · Profit: 69.032 RON2021 · Datorii: 101.296 RON2022 · Datorii: 262.108 RON2023 · Datorii: 154.784 RON2024 · Datorii: 152.166 RON2025 · Datorii: 64.004 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERKO ADVERTISING SRL a avut o cifră de afaceri de 278.668 RON în 2025, cu un profit net de 69.032 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 278.668 305.262 269.483 238.765 293.965
Profit net 69.032 63.477 56.348 21.955 47.662
Capitaluri proprii 69.572 64.017 78.843 22.495 241.494
Active totale 133.576 216.183 233.627 284.603 342.790
Datorii totale 64.004 152.166 154.784 262.108 101.296
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.