Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CANI VET SRL

CUI
12763839
Reg. Comerț
J2000001903403
Înregistrată
13.03.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CIREŞULUI, NR.35, CORP B. PARTER, AP.2, cod poștal 24103
5.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 13.03.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.936.609 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
202.228 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
438.378 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 13% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0392 k783 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.215.473 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.458.831 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.722.416 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.958.252 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.936.609 RON2021 · Profit: 312.272 RON2022 · Profit: 300.536 RON2023 · Profit: 303.741 RON2024 · Profit: 274.493 RON2025 · Profit: 202.228 RON2021 · Datorii: 169.627 RON2022 · Datorii: 424.550 RON2023 · Datorii: 429.367 RON2024 · Datorii: 409.785 RON2025 · Datorii: 658.595 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CANI VET SRL a avut o cifră de afaceri de 1.936.609 RON în 2025, cu un profit net de 202.228 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.936.609 1.958.252 1.722.416 1.458.831 1.215.473
Profit net 202.228 274.493 303.741 300.536 312.272
Capitaluri proprii 438.378 693.871 680.247 595.935 690.136
Active totale 1.096.973 1.103.656 1.109.614 1.020.485 859.763
Datorii totale 658.595 409.785 429.367 424.550 169.627
Număr mediu salariați 9 8 9 9 9

Analiză de risc — insolvență

5.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.