Activă Plătitor TVA COVASNA

SERVINT SRL

CUI
12618197
Reg. Comerț
J2000000010142
Înregistrată
01.02.2000
Sediu social JUD. COVASNA, SAT CHICHIŞ COM. CHICHIŞ, STR DN 12, NR.501, cod poștal 527075
9.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2223
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 01.02.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.180.243 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.051.758 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
23
▼ 4% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,3 mil4,9 mil6,5 mil8,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.673.960 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.920.474 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.499.436 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.961.649 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.180.243 RON2021 · Profit: 221.906 RON2022 · Profit: 436.526 RON2023 · Profit: 278.180 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 526.998 RON2022 · Datorii: 607.074 RON2023 · Datorii: 429.390 RON2024 · Datorii: 469.091 RON2025 · Datorii: 509.835 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVINT SRL a avut o cifră de afaceri de 8.180.243 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.180.243 7.961.649 7.499.436 7.920.474 6.673.960
Profit net 0 0 278.180 436.526 221.906
Capitaluri proprii 2.051.758 2.437.446 2.539.118 2.339.052 1.944.631
Active totale 2.561.593 2.906.537 2.968.508 2.946.126 2.471.629
Datorii totale 509.835 469.091 429.390 607.074 526.998
Număr mediu salariați 23 24 25 29 30

Analiză de risc — insolvență

9.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2223).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.