Activă MUREŞ

TELEVIZIUNEA REGHIN SRL

CUI
12507423
Reg. Comerț
J26/779/1999
Înregistrată
20.12.1999
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, NR.2, SC.3, AP.2, cod poștal 545300
12.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 20.12.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
30.269 RON
▲ 64% vs 2024
Profit net
83 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
208.256 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k15 k23 k30 k38 k2021 · Cifră de afaceri: 28.298 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.751 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.898 RON2024 · Cifră de afaceri: 18.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 30.269 RON2021 · Profit: 901 RON2022 · Profit: 11.097 RON2023 · Profit: 903 RON2024 · Profit: 416 RON2025 · Profit: 83 RON2021 · Datorii: 5.839 RON2022 · Datorii: 19.748 RON2023 · Datorii: 35.914 RON2024 · Datorii: 34.896 RON2025 · Datorii: 32.337 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TELEVIZIUNEA REGHIN SRL a avut o cifră de afaceri de 30.269 RON în 2025, cu un profit net de 83 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 30.269 18.500 31.898 37.751 28.298
Profit net 83 416 903 11.097 901
Capitaluri proprii 208.256 205.621 205.205 204.547 193.450
Active totale 240.593 240.517 241.119 224.295 199.289
Datorii totale 32.337 34.896 35.914 19.748 5.839
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.