Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AUTO CITY SRL

CUI
12502094
Reg. Comerț
J40/11164/1999
Înregistrată
17.12.1999
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, P-TA ALBA IULIA, NR.4, BL.I3, SC.1, ET.5, AP.23, cod poștal 31104
-206.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 17.12.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-661.077 RON
▼ 845% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0154 k308 k462 k617 k771 k2021 · Cifră de afaceri: 191.369 RON2022 · Cifră de afaceri: 255.408 RON2023 · Cifră de afaceri: 83.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.593 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 50.011 RON2022 · Profit: 30.896 RON2023 · Profit: 17.385 RON2024 · Profit: 2.970 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 755.351 RON2022 · Datorii: 726.250 RON2023 · Datorii: 770.706 RON2024 · Datorii: 572.119 RON2025 · Datorii: 682.136 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO CITY SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 11.593 83.034 255.408 191.369
Profit net 0 2.970 17.385 30.896 50.011
Capitaluri proprii -661.077 -69.922 -100.985 -118.370 -149.266
Active totale 21.059 502.197 669.721 607.880 606.085
Datorii totale 682.136 572.119 770.706 726.250 755.351
Număr mediu salariați 0 0 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

-206.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.