Activă IAŞI

KEMIFARMA SRL

CUI
12495272
Reg. Comerț
J22/856/1999
Înregistrată
15.12.1999
Sediu social JUD. IAŞI, SAT RĂZBOIENI COM. ION NECULCE, NR.12, cod poștal 705311
1.15
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 15.12.1999)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
43.430 RON
▼ 57% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
37.123 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k83 k124 k165 k206 k2020 · Cifră de afaceri: 18.202 RON2021 · Cifră de afaceri: 153.210 RON2022 · Cifră de afaceri: 15.278 RON2023 · Cifră de afaceri: 101.748 RON2024 · Cifră de afaceri: 43.430 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 192.563 RON2021 · Datorii: 206.280 RON2022 · Datorii: 191.874 RON2023 · Datorii: 192.164 RON2024 · Datorii: 194.500 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KEMIFARMA SRL a avut o cifră de afaceri de 43.430 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 43.430 101.748 15.278 153.210 18.202
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 37.123 48.433 59.470 75.254 97.260
Active totale 227.403 236.377 247.124 277.314 285.603
Datorii totale 194.500 192.164 191.874 206.280 192.563
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.15
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.