Activă Plătitor TVA MUREŞ

MEDIFARM SRL

CUI
1234565
Reg. Comerț
J1992000904266
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. LIBERTATII, BL.14, AP.3, cod poștal 545300
3.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.982.765 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
158.166 RON
▼ 52% vs 2024
Capitaluri proprii
1.230.204 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▼ 6% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,8 mil4,2 mil5,6 mil7,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.963.745 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.487.408 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.703.373 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.668.839 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.982.765 RON2021 · Profit: 193.582 RON2022 · Profit: 422.902 RON2023 · Profit: 156.858 RON2024 · Profit: 327.654 RON2025 · Profit: 158.166 RON2021 · Datorii: 1.155.612 RON2022 · Datorii: 1.587.587 RON2023 · Datorii: 1.489.157 RON2024 · Datorii: 1.795.229 RON2025 · Datorii: 2.018.206 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDIFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 6.982.765 RON în 2025, cu un profit net de 158.166 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.982.765 6.668.839 5.703.373 5.487.408 4.963.745
Profit net 158.166 327.654 156.858 422.902 193.582
Capitaluri proprii 1.230.204 1.399.692 1.228.896 1.494.940 1.265.620
Active totale 3.239.403 3.182.385 2.705.034 3.070.201 2.417.913
Datorii totale 2.018.206 1.795.229 1.489.157 1.587.587 1.155.612
Număr mediu salariați 17 18 18 18 18

Analiză de risc — insolvență

3.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.