Activă Plătitor TVA MUREŞ

FARMACIA RUBIN SRL

CUI
1226767
Reg. Comerț
J1991001486261
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. GARII, NR.7
1.72
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.527.078 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
6.402 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
50.083 RON
▼ 34% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0374 k747 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.656.532 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.849.262 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.868.551 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.761.698 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.527.078 RON2021 · Profit: 158.416 RON2022 · Profit: 167.295 RON2023 · Profit: 145.650 RON2024 · Profit: 31.688 RON2025 · Profit: 6.402 RON2021 · Datorii: 179.031 RON2022 · Datorii: 63.570 RON2023 · Datorii: 75.368 RON2024 · Datorii: 175.803 RON2025 · Datorii: 215.269 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARMACIA RUBIN SRL a avut o cifră de afaceri de 1.527.078 RON în 2025, cu un profit net de 6.402 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.527.078 1.761.698 1.868.551 1.849.262 1.656.532
Profit net 6.402 31.688 145.650 167.295 158.416
Capitaluri proprii 50.083 75.368 189.330 210.975 202.096
Active totale 265.352 251.171 264.698 274.545 381.127
Datorii totale 215.269 175.803 75.368 63.570 179.031
Număr mediu salariați 8 8 8 8 9

Analiză de risc — insolvență

1.72
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.