Activă Plătitor TVA IAŞI

NORTEL SRL

CUI
12232454
Reg. Comerț
J1999000703226
Înregistrată
11.10.1999
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANASTASIE PANU, NR.38, TRONSON II, BL.A. PANU, SC.1B, ET.8, AP.26, cod poștal 700020
6.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 11.10.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.864.274 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
303.314 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
423.803 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 12% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0973 k1,9 mil2,9 mil3,9 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.642.715 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.258.243 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.575.695 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.589.784 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.864.274 RON2021 · Profit: 141.306 RON2022 · Profit: 322.689 RON2023 · Profit: 297.761 RON2024 · Profit: 208.830 RON2025 · Profit: 303.314 RON2021 · Datorii: 190.876 RON2022 · Datorii: 351.826 RON2023 · Datorii: 478.369 RON2024 · Datorii: 499.854 RON2025 · Datorii: 568.289 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NORTEL SRL a avut o cifră de afaceri de 4.864.274 RON în 2025, cu un profit net de 303.314 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.864.274 4.589.784 4.575.695 4.258.243 3.642.715
Profit net 303.314 208.830 297.761 322.689 141.306
Capitaluri proprii 423.803 329.319 461.949 843.377 920.688
Active totale 980.077 816.845 928.660 1.187.817 1.100.465
Datorii totale 568.289 499.854 478.369 351.826 190.876
Număr mediu salariați 7 8 8 8 8

Analiză de risc — insolvență

6.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.