Activă Plătitor TVA SIBIU

TRANSILVANIA L C H SRL

CUI
12229203
Reg. Comerț
J1999000450326
Înregistrată
11.10.1999
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. HENRI COANDĂ, NR.12, cod poștal 550234
6.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2223
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 11.10.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.555.696 RON
▲ 77% vs 2024
Profit net
723.293 RON
▲ 263% vs 2024
Capitaluri proprii
1.215.588 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0952 k1,9 mil2,9 mil3,8 mil4,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.120.045 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.760.809 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.325.308 RON2024 · Cifră de afaceri: 879.830 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.555.696 RON2021 · Profit: 597.764 RON2022 · Profit: 1.093.029 RON2023 · Profit: 195.174 RON2024 · Profit: 199.221 RON2025 · Profit: 723.293 RON2021 · Datorii: 240.336 RON2022 · Datorii: 707.721 RON2023 · Datorii: 84.545 RON2024 · Datorii: 488.372 RON2025 · Datorii: 1.315.715 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANSILVANIA L C H SRL a avut o cifră de afaceri de 1.555.696 RON în 2025, cu un profit net de 723.293 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.555.696 879.830 2.325.308 4.760.809 3.120.045
Profit net 723.293 199.221 195.174 1.093.029 597.764
Capitaluri proprii 1.215.588 1.871.049 1.760.606 2.185.140 1.776.328
Active totale 2.564.496 2.412.939 1.907.336 2.965.379 2.141.339
Datorii totale 1.315.715 488.372 84.545 707.721 240.336
Număr mediu salariați 2 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

6.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2223).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.