Activă Plătitor TVA MUREŞ

DECOM PRODSERVICE SRL

CUI
1218497
Reg. Comerț
J1991000670265
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. DEPOZITELOR, NR.21-23
0.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
473.092 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
40.723 RON
▼ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,8 mil4,1 mil5,5 mil6,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 447.159 RON2022 · Cifră de afaceri: 473.380 RON2023 · Cifră de afaceri: 465.914 RON2024 · Cifră de afaceri: 466.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 473.092 RON2021 · Profit: 11.512 RON2022 · Profit: 16.547 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.708.915 RON2022 · Datorii: 6.711.941 RON2023 · Datorii: 6.752.215 RON2024 · Datorii: 6.752.798 RON2025 · Datorii: 6.916.614 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DECOM PRODSERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 473.092 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 473.092 466.250 465.914 473.380 447.159
Profit net 0 0 0 16.547 11.512
Capitaluri proprii 40.723 49.869 78.220 88.636 72.089
Active totale 6.957.337 6.802.667 6.830.435 6.800.577 6.781.004
Datorii totale 6.916.614 6.752.798 6.752.215 6.711.941 6.708.915
Număr mediu salariați 3 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

0.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.