Activă MUREŞ

METAL ARTA PLASTIC SRL

CUI
1217521
Reg. Comerț
J26/33/1992
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ARANY JÁNOS, NR.36
87.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
280.611 RON
▼ 25% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k228 k285 k2020 · Cifră de afaceri: 231.272 RON2021 · Cifră de afaceri: 243.259 RON2022 · Cifră de afaceri: 284.800 RON2023 · Cifră de afaceri: 214.782 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 52.366 RON2021 · Profit: 83.869 RON2022 · Profit: 74.433 RON2023 · Profit: 45.972 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 27.534 RON2021 · Datorii: 23.161 RON2022 · Datorii: 30.691 RON2023 · Datorii: 18.176 RON2024 · Datorii: 3.622 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METAL ARTA PLASTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 214.782 284.800 243.259 231.272
Profit net 0 45.972 74.433 83.869 52.366
Capitaluri proprii 280.611 372.293 453.004 439.622 441.015
Active totale 284.233 390.469 483.598 462.783 468.549
Datorii totale 3.622 18.176 30.691 23.161 27.534
Număr mediu salariați 2 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

87.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.