Activă Plătitor TVA BRĂILA

SPECTRUM SRL

CUI
12138741
Reg. Comerț
J1999000249096
Înregistrată
20.09.1999
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, PŢA. VICTORIEI, NR.1, cod poștal 810037
3.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 20.09.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.922.429 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
661.895 RON
▲ 119% vs 2024
Capitaluri proprii
1.376.976 RON
▲ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,6 mil4,7 mil5,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.281.343 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.920.448 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.923.590 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.092.731 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.922.429 RON2021 · Profit: 147.845 RON2022 · Profit: 316.612 RON2023 · Profit: 365.735 RON2024 · Profit: 302.768 RON2025 · Profit: 661.895 RON2021 · Datorii: 179.894 RON2022 · Datorii: 432.764 RON2023 · Datorii: 2.982.480 RON2024 · Datorii: 3.329.285 RON2025 · Datorii: 3.280.988 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPECTRUM SRL a avut o cifră de afaceri de 5.922.429 RON în 2025, cu un profit net de 661.895 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.922.429 5.092.731 4.923.590 1.920.448 1.281.343
Profit net 661.895 302.768 365.735 316.612 147.845
Capitaluri proprii 1.376.976 918.049 970.542 916.852 748.085
Active totale 4.640.110 4.215.850 3.899.591 1.340.719 927.828
Datorii totale 3.280.988 3.329.285 2.982.480 432.764 179.894
Număr mediu salariați 11 11 11 4 5

Analiză de risc — insolvență

3.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.