Activă Plătitor TVA MUREŞ

IMOREX S.R.L.

CUI
12122532
Reg. Comerț
J26/562/1999
Înregistrată
15.09.1999
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. RÂTUL MORII, NR.1343/A, cod poștal 547530
0.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 15.09.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
310.936 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
3.965 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0101 k203 k304 k405 k506 k2021 · Cifră de afaceri: 208.372 RON2022 · Cifră de afaceri: 232.887 RON2023 · Cifră de afaceri: 293.798 RON2024 · Cifră de afaceri: 506.392 RON2025 · Cifră de afaceri: 310.936 RON2021 · Profit: 14.398 RON2022 · Profit: 5.834 RON2023 · Profit: 12.922 RON2024 · Profit: 95.881 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 259.433 RON2022 · Datorii: 234.157 RON2023 · Datorii: 264.970 RON2024 · Datorii: 254.141 RON2025 · Datorii: 229.353 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMOREX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 310.936 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 310.936 506.392 293.798 232.887 208.372
Profit net 0 95.881 12.922 5.834 14.398
Capitaluri proprii 3.965 50.815 -32.144 -45.066 -50.900
Active totale 233.318 304.956 232.826 189.091 208.533
Datorii totale 229.353 254.141 264.970 234.157 259.433
Număr mediu salariați 4 4 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

0.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.