Activă MUREŞ

SOFTLAND S.R.L.

CUI
1201118
Reg. Comerț
J26/107/1992
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SIRGUINTEI, NR.2, AP.6, cod poștal 540543
11.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
106.871 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
14.038 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
80.784 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k70 k93 k116 k2021 · Cifră de afaceri: 116.092 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.873 RON2023 · Cifră de afaceri: 86.293 RON2024 · Cifră de afaceri: 95.160 RON2025 · Cifră de afaceri: 106.871 RON2021 · Profit: 40.526 RON2022 · Profit: 31.990 RON2023 · Profit: 7.761 RON2024 · Profit: 10.471 RON2025 · Profit: 14.038 RON2021 · Datorii: 36.349 RON2022 · Datorii: 8.698 RON2023 · Datorii: 18.818 RON2024 · Datorii: 7.884 RON2025 · Datorii: 17.478 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOFTLAND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 106.871 RON în 2025, cu un profit net de 14.038 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 106.871 95.160 86.293 107.873 116.092
Profit net 14.038 10.471 7.761 31.990 40.526
Capitaluri proprii 80.784 76.945 74.235 98.464 111.462
Active totale 98.262 84.829 93.053 107.162 147.811
Datorii totale 17.478 7.884 18.818 8.698 36.349
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.