Activă Plătitor TVA SĂLAJ

RO CRISTO SRL

CUI
11947981
Reg. Comerț
J1999000109316
Înregistrată
15.07.1999
Sediu social JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, CEHEI, NR.239
13.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 15.07.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
841.459 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
101.622 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
1.836.300 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0371 k743 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.806.142 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.856.677 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.496.259 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.107.998 RON2025 · Cifră de afaceri: 841.459 RON2021 · Profit: 253.518 RON2022 · Profit: 266.459 RON2023 · Profit: 157.938 RON2024 · Profit: 168.946 RON2025 · Profit: 101.622 RON2021 · Datorii: 420.452 RON2022 · Datorii: 279.346 RON2023 · Datorii: 243.111 RON2024 · Datorii: 239.239 RON2025 · Datorii: 274.361 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RO CRISTO SRL a avut o cifră de afaceri de 841.459 RON în 2025, cu un profit net de 101.622 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 841.459 1.107.998 1.496.259 1.856.677 1.806.142
Profit net 101.622 168.946 157.938 266.459 253.518
Capitaluri proprii 1.836.300 1.734.678 1.565.732 1.407.794 1.141.335
Active totale 2.110.661 1.973.917 1.808.843 1.687.140 1.561.787
Datorii totale 274.361 239.239 243.111 279.346 420.452
Număr mediu salariați 1 1 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

13.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.