Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

K.R.T. ACCOUNTING SRL

CUI
11837679
Reg. Comerț
J40/5101/1999
Înregistrată
11.06.1999
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. RĂDIŢEI, NR.24, cod poștal 51801
-9.89
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6209
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 11.06.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-113.100 RON
▼ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0138 k275 k413 k551 k688 k2021 · Cifră de afaceri: 29.645 RON2022 · Cifră de afaceri: 18.190 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.319 RON2024 · Cifră de afaceri: 44.365 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 209.021 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 576.424 RON2022 · Datorii: 588.302 RON2023 · Datorii: 688.376 RON2024 · Datorii: 162.613 RON2025 · Datorii: 195.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

K.R.T. ACCOUNTING SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 44.365 41.319 18.190 29.645
Profit net 0 209.021 0 0 0
Capitaluri proprii -113.100 -68.340 -277.360 -269.337 -245.039
Active totale 81.042 92.807 409.178 318.965 331.385
Datorii totale 195.714 162.613 688.376 588.302 576.424
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-9.89
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6209).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.