Activă Plătitor TVA CLUJ

SERALEX SRL

CUI
11833588
Reg. Comerț
J12/707/1999
Înregistrată
10.06.1999
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. BISTRIŢEI, NR.12E
11.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3811
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 10.06.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.780.661 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
121.140 RON
▼ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
9.481.306 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,8 mil5,6 mil8,3 mil11 mil14 mil2021 · Cifră de afaceri: 13.892.061 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.857.039 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.172.995 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.400.794 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.780.661 RON2021 · Profit: 586.359 RON2022 · Profit: 958.666 RON2023 · Profit: 817.233 RON2024 · Profit: 145.668 RON2025 · Profit: 121.140 RON2021 · Datorii: 1.132.107 RON2022 · Datorii: 1.616.998 RON2023 · Datorii: 2.374.699 RON2024 · Datorii: 999.535 RON2025 · Datorii: 1.645.442 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERALEX SRL a avut o cifră de afaceri de 4.780.661 RON în 2025, cu un profit net de 121.140 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.780.661 9.400.794 12.172.995 13.857.039 13.892.061
Profit net 121.140 145.668 817.233 958.666 586.359
Capitaluri proprii 9.481.306 9.359.324 8.618.492 7.801.259 6.842.593
Active totale 11.126.748 10.358.859 10.999.710 9.418.257 7.974.700
Datorii totale 1.645.442 999.535 2.374.699 1.616.998 1.132.107
Număr mediu salariați 8 10 9 10 12

Analiză de risc — insolvență

11.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3811).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.