Activă Plătitor TVA MUREŞ

OLDISART PRODIMPEX S.R.L.

CUI
11789059
Reg. Comerț
J26/341/1999
Înregistrată
27.05.1999
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT NAZNA COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. TRANDAFIRILOR, NR.1, cod poștal 547526
17.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1629
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 27.05.1999)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
103.056 RON
▼ 40% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
103.460 RON
▼ 48% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k110 k147 k184 k2020 · Cifră de afaceri: 64.033 RON2021 · Cifră de afaceri: 63.614 RON2022 · Cifră de afaceri: 183.788 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.374 RON2024 · Cifră de afaceri: 103.056 RON2020 · Profit: 39.558 RON2021 · Profit: 46.246 RON2022 · Profit: 127.975 RON2023 · Profit: 31.841 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 2.799 RON2021 · Datorii: 1.039 RON2022 · Datorii: 10.738 RON2023 · Datorii: 3.967 RON2024 · Datorii: 9.783 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OLDISART PRODIMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 103.056 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 103.056 172.374 183.788 63.614 64.033
Profit net 0 31.841 127.975 46.246 39.558
Capitaluri proprii 103.460 200.112 168.271 88.872 103.126
Active totale 113.243 204.079 179.009 89.911 105.925
Datorii totale 9.783 3.967 10.738 1.039 2.799
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1629).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.