Activă Plătitor TVA MUREŞ

BUSCHE ROMANIA S.R.L.

CUI
11678336
Reg. Comerț
J2019001728262
Înregistrată
22.04.1999
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT ALBEŞTI COM. ALBEŞTI, STR. CALEA BARAŢILOR, NR.21A, cod poștal 547025
5.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 22.04.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.463.440 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.583.738 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0650 k1,3 mil1,9 mil2,6 mil3,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.249.193 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.089.507 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.985.145 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.799.408 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.463.440 RON2021 · Profit: 80.186 RON2022 · Profit: 153.686 RON2023 · Profit: 5.598 RON2024 · Profit: 99.805 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 556.909 RON2022 · Datorii: 511.690 RON2023 · Datorii: 494.537 RON2024 · Datorii: 777.337 RON2025 · Datorii: 1.209.569 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUSCHE ROMANIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.463.440 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.463.440 2.799.408 2.985.145 3.089.507 3.249.193
Profit net 0 99.805 5.598 153.686 80.186
Capitaluri proprii 1.583.738 1.716.793 1.616.988 1.611.390 2.238.840
Active totale 3.897.679 2.494.130 2.111.525 2.123.080 2.795.749
Datorii totale 1.209.569 777.337 494.537 511.690 556.909
Număr mediu salariați 8 7 7 8 7

Analiză de risc — insolvență

5.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.