Activă Plătitor TVA PRAHOVA

CLIOCARB SRL

CUI
11546432
Reg. Comerț
J29/176/1999
Înregistrată
12.03.1999
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, NR.135, cod poștal 100016
1.31
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 12.03.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
148.056 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
22.316 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
19.676 RON
▲ 845% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 84.075 RON2022 · Cifră de afaceri: 117.716 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.268 RON2024 · Cifră de afaceri: 146.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 148.056 RON2021 · Profit: 10.441 RON2022 · Profit: 27.043 RON2023 · Profit: 72.065 RON2024 · Profit: 48.806 RON2025 · Profit: 22.316 RON2021 · Datorii: 216.916 RON2022 · Datorii: 196.272 RON2023 · Datorii: 254.329 RON2024 · Datorii: 259.345 RON2025 · Datorii: 265.116 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLIOCARB SRL a avut o cifră de afaceri de 148.056 RON în 2025, cu un profit net de 22.316 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 148.056 146.801 172.268 117.716 84.075
Profit net 22.316 48.806 72.065 27.043 10.441
Capitaluri proprii 19.676 -2.641 -50.194 -122.259 -149.302
Active totale 284.792 256.704 204.135 74.013 67.614
Datorii totale 265.116 259.345 254.329 196.272 216.916
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.31
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.