Activă BOTOŞANI

ILIESCU VET S.R.L.

CUI
11408812
Reg. Comerț
J07/749/2018
Înregistrată
04.02.1999
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT DOROBANŢI COM. NICŞENI, STR. STRADA|IZVOARELOR, NR.1, cod poștal 717292
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 04.02.1999)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
194.581 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
77.634 RON
▲ 92% vs 2024
Capitaluri proprii
78.114 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-54 k7 k68 k129 k190 k251 k2021 · Cifră de afaceri: 202.757 RON2022 · Cifră de afaceri: 179.024 RON2023 · Cifră de afaceri: 250.629 RON2024 · Cifră de afaceri: 179.336 RON2025 · Cifră de afaceri: 194.581 RON2021 · Profit: 93.113 RON2022 · Profit: 95.552 RON2023 · Profit: 119.367 RON2024 · Profit: 40.367 RON2025 · Profit: 77.634 RON2021 · Datorii: 4.128 RON2022 · Datorii: 10.730 RON2023 · Datorii: 9.439 RON2024 · Datorii: 23.247 RON2025 · Datorii: -54.481 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ILIESCU VET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 194.581 RON în 2025, cu un profit net de 77.634 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 194.581 179.336 250.629 179.024 202.757
Profit net 77.634 40.367 119.367 95.552 93.113
Capitaluri proprii 78.114 160.214 119.847 96.032 93.593
Active totale 23.633 183.461 129.286 106.762 97.721
Datorii totale -54.481 23.247 9.439 10.730 4.128
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.