Activă Plătitor TVA SIBIU

TECHNOSIB SOLUTIONS SRL

CUI
11317196
Reg. Comerț
J1998000787328
Înregistrată
29.12.1998
Sediu social JUD. SIBIU, SAT COLONIA TĂLMACIU ORŞ. TĂLMACIU, STR DN 7, NR.18
-15.56
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2895
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
27 ani (din 29.12.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.359.045 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
46.120 RON
Capitaluri proprii
-344.089 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 46% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0462 k925 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.312.478 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.089.720 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.253.037 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.458.227 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.359.045 RON2021 · Profit: 72.084 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 46.120 RON2021 · Datorii: 431.016 RON2022 · Datorii: 304.882 RON2023 · Datorii: 581.833 RON2024 · Datorii: 685.183 RON2025 · Datorii: 467.414 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TECHNOSIB SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 1.359.045 RON în 2025, cu un profit net de 46.120 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.359.045 1.458.227 2.253.037 2.089.720 2.312.478
Profit net 46.120 0 0 0 72.084
Capitaluri proprii -344.089 -351.151 -228.695 92.657 158.299
Active totale 122.060 332.923 353.138 397.539 589.315
Datorii totale 467.414 685.183 581.833 304.882 431.016
Număr mediu salariați 7 13 14 13 16

Analiză de risc — insolvență

-15.56
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2895).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.