Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RUBICON EDITECH 89 SRL

CUI
11110351
Reg. Comerț
J1998010081405
Înregistrată
26.10.1998
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. COVASNA, NR.31, BL.F26, SC.1, ET.2, AP.5
8.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4646
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 26.10.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.490.993 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
3.416.932 RON
▲ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
3.477.824 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,1 mil4,2 mil6,3 mil8,4 mil10 mil2021 · Cifră de afaceri: 5.892.977 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.533.434 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.003.708 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.503.014 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.490.993 RON2021 · Profit: 925.458 RON2022 · Profit: 1.044.504 RON2023 · Profit: 1.171.058 RON2024 · Profit: 1.978.157 RON2025 · Profit: 3.416.932 RON2021 · Datorii: 1.999.395 RON2022 · Datorii: 2.467.437 RON2023 · Datorii: 2.269.681 RON2024 · Datorii: 746.497 RON2025 · Datorii: 3.924.601 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RUBICON EDITECH 89 SRL a avut o cifră de afaceri de 10.490.993 RON în 2025, cu un profit net de 3.416.932 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.490.993 7.503.014 6.003.708 5.533.434 5.892.977
Profit net 3.416.932 1.978.157 1.171.058 1.044.504 925.458
Capitaluri proprii 3.477.824 3.210.106 2.276.453 1.304.560 986.348
Active totale 7.381.182 3.973.730 4.518.684 3.768.314 2.983.808
Datorii totale 3.924.601 746.497 2.269.681 2.467.437 1.999.395
Număr mediu salariați 3 3 4 6 9

Analiză de risc — insolvență

8.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4646).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.