Activă Plătitor TVA BRAŞOV

VAL SRL

CUI
1107766
Reg. Comerț
J1991000815086
Înregistrată
26.11.1992
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.7, cod poștal 500331
4.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.532.279 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
672.253 RON
▲ 235% vs 2024
Capitaluri proprii
3.172.511 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,2 mil6,5 mil9,7 mil13 mil16 mil2021 · Cifră de afaceri: 13.626.520 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.768.963 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.222.158 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.206.644 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.532.279 RON2021 · Profit: 315.556 RON2022 · Profit: 318.897 RON2023 · Profit: 294.556 RON2024 · Profit: 200.558 RON2025 · Profit: 672.253 RON2021 · Datorii: 5.697.340 RON2022 · Datorii: 5.822.760 RON2023 · Datorii: 6.968.308 RON2024 · Datorii: 6.456.960 RON2025 · Datorii: 5.030.378 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VAL SRL a avut o cifră de afaceri de 14.532.279 RON în 2025, cu un profit net de 672.253 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.532.279 16.206.644 13.222.158 13.768.963 13.626.520
Profit net 672.253 200.558 294.556 318.897 315.556
Capitaluri proprii 3.172.511 2.500.259 2.529.701 2.235.145 1.983.219
Active totale 8.212.097 8.966.427 9.507.217 8.067.113 7.689.767
Datorii totale 5.030.378 6.456.960 6.968.308 5.822.760 5.697.340
Număr mediu salariați 5 5 7 7 10

Analiză de risc — insolvență

4.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.