Activă Plătitor TVA BRAŞOV

STAR TURISM SRL

CUI
1102963
Reg. Comerț
J1991000984083
Înregistrată
26.11.1992
Sediu social JUD. BRAŞOV, LOC. POIANA BRAŞOV MUN. BRAŞOV, HOTEL RUIA, cod poștal 500001
22.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
303.024 RON
▼ 82% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
717.102 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 93% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0355 k711 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.264.439 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.682.286 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.777.031 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.714.448 RON2025 · Cifră de afaceri: 303.024 RON2021 · Profit: 642.974 RON2022 · Profit: 395.232 RON2023 · Profit: 437.904 RON2024 · Profit: 241.112 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 145.947 RON2022 · Datorii: 670.239 RON2023 · Datorii: 413.393 RON2024 · Datorii: 462.214 RON2025 · Datorii: 44.789 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STAR TURISM SRL a avut o cifră de afaceri de 303.024 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 303.024 1.714.448 1.777.031 1.682.286 1.264.439
Profit net 0 241.112 437.904 395.232 642.974
Capitaluri proprii 717.102 808.191 1.045.090 1.002.418 1.430.160
Active totale 761.891 1.270.405 1.458.483 1.672.657 1.576.107
Datorii totale 44.789 462.214 413.393 670.239 145.947
Număr mediu salariați 1 14 14 15 14

Analiză de risc — insolvență

22.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.