Activă Plătitor TVA BRAŞOV

KOCS SRL

CUI
11002201
Reg. Comerț
J1998001090089
Înregistrată
24.09.1998
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. ALEEA 1, NR.14, cod poștal 507085
5.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 24.09.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.076.390 RON
▲ 42% vs 2024
Profit net
73.533 RON
▲ 143% vs 2024
Capitaluri proprii
748.486 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0491 k981 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.453.266 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.260.962 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.077.531 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.463.292 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.076.390 RON2021 · Profit: 48.189 RON2022 · Profit: 16.096 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 30.211 RON2025 · Profit: 73.533 RON2021 · Datorii: 837.027 RON2022 · Datorii: 636.581 RON2023 · Datorii: 524.799 RON2024 · Datorii: 547.338 RON2025 · Datorii: 543.206 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KOCS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.076.390 RON în 2025, cu un profit net de 73.533 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.076.390 1.463.292 2.077.531 2.260.962 2.453.266
Profit net 73.533 30.211 0 16.096 48.189
Capitaluri proprii 748.486 758.521 702.087 719.947 703.851
Active totale 1.291.692 1.305.859 1.226.886 1.356.528 1.540.878
Datorii totale 543.206 547.338 524.799 636.581 837.027
Număr mediu salariați 3 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

5.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.