Activă SATU MARE

REKORD IMPEX SRL

CUI
10743630
Reg. Comerț
J1998000331301
Înregistrată
02.07.1998
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. TRANSILVANIA, BL.8, AP.16
7.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7430
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 02.07.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.181 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
22.096 RON
▲ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
27.240 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k43 k54 k2021 · Cifră de afaceri: 54.173 RON2022 · Cifră de afaceri: 29.643 RON2023 · Cifră de afaceri: 22.437 RON2024 · Cifră de afaceri: 26.373 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.181 RON2021 · Profit: 47.022 RON2022 · Profit: 18.609 RON2023 · Profit: 12.656 RON2024 · Profit: 14.657 RON2025 · Profit: 22.096 RON2021 · Datorii: 31.724 RON2022 · Datorii: 31.814 RON2023 · Datorii: 33.043 RON2024 · Datorii: 32.119 RON2025 · Datorii: 35.248 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REKORD IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 38.181 RON în 2025, cu un profit net de 22.096 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.181 26.373 22.437 29.643 54.173
Profit net 22.096 14.657 12.656 18.609 47.022
Capitaluri proprii 27.240 29.794 26.007 41.340 63.783
Active totale 62.079 61.823 58.806 72.755 95.492
Datorii totale 35.248 32.119 33.043 31.814 31.724
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7430).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.