Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

GEANY IMPEX SRL

CUI
1068560
Reg. Comerț
J1992000737114
Înregistrată
04.12.1992
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. A. IANCU, NR.14
-2.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4751
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 04.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
805.654 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
23.249 RON
▲ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
-326.308 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0215 k429 k644 k858 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 773.932 RON2022 · Cifră de afaceri: 906.519 RON2023 · Cifră de afaceri: 557.836 RON2024 · Cifră de afaceri: 736.498 RON2025 · Cifră de afaceri: 805.654 RON2021 · Profit: 419.245 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 16.112 RON2025 · Profit: 23.249 RON2021 · Datorii: 799.228 RON2022 · Datorii: 692.568 RON2023 · Datorii: 1.019.230 RON2024 · Datorii: 1.010.900 RON2025 · Datorii: 1.073.107 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEANY IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 805.654 RON în 2025, cu un profit net de 23.249 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 805.654 736.498 557.836 906.519 773.932
Profit net 23.249 16.112 0 0 419.245
Capitaluri proprii -326.308 -349.558 -365.669 -189.826 188.899
Active totale 746.799 661.342 653.561 502.742 988.127
Datorii totale 1.073.107 1.010.900 1.019.230 692.568 799.228
Număr mediu salariați 6 6 7 6 5

Analiză de risc — insolvență

-2.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4751).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.