Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MB BUSINESS SRL

CUI
10656267
Reg. Comerț
J1997008534404
Înregistrată
11.06.1998
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DOAMNEI, NR.27-29
11.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4724
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 11.06.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.045.804 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
334.064 RON
▼ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
962.101 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0664 k1,3 mil2,0 mil2,7 mil3,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.321.035 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.503.633 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.549.810 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.785.248 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.045.804 RON2021 · Profit: 452.977 RON2022 · Profit: 589.349 RON2023 · Profit: 378.974 RON2024 · Profit: 399.479 RON2025 · Profit: 334.064 RON2021 · Datorii: 279.519 RON2022 · Datorii: 786.500 RON2023 · Datorii: 558.477 RON2024 · Datorii: 571.034 RON2025 · Datorii: 277.152 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MB BUSINESS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.045.804 RON în 2025, cu un profit net de 334.064 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.045.804 1.785.248 1.549.810 1.503.633 3.321.035
Profit net 334.064 399.479 378.974 589.349 452.977
Capitaluri proprii 962.101 833.037 563.558 284.586 559.586
Active totale 1.238.581 1.402.941 1.121.072 1.069.905 838.160
Datorii totale 277.152 571.034 558.477 786.500 279.519
Număr mediu salariați 5 6 6 5 6

Analiză de risc — insolvență

11.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4724).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.