Activă Plătitor TVA GORJ

DROMANY COM SRL

CUI
10093775
Reg. Comerț
J18/621/1997
Înregistrată
19.01.1998
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR. 24, BL.24, SC.1, ET.3, AP.14
-1.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4759
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 19.01.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
389.534 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-61.397 RON
▼ 214% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0136 k272 k409 k545 k681 k2021 · Cifră de afaceri: 635.548 RON2022 · Cifră de afaceri: 649.807 RON2023 · Cifră de afaceri: 681.114 RON2024 · Cifră de afaceri: 528.629 RON2025 · Cifră de afaceri: 389.534 RON2021 · Profit: 8.102 RON2022 · Profit: 15.358 RON2023 · Profit: 18.071 RON2024 · Profit: 36.804 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 83.234 RON2022 · Datorii: 193.433 RON2023 · Datorii: 254.845 RON2024 · Datorii: 313.354 RON2025 · Datorii: 462.347 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DROMANY COM SRL a avut o cifră de afaceri de 389.534 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 389.534 528.629 681.114 649.807 635.548
Profit net 0 36.804 18.071 15.358 8.102
Capitaluri proprii -61.397 53.763 18.322 15.599 118.005
Active totale 398.958 367.117 273.167 209.032 201.239
Datorii totale 462.347 313.354 254.845 193.433 83.234
Număr mediu salariați 5 5 5 5 6

Analiză de risc — insolvență

-1.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4759).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.