Activă Plătitor TVA NEAMŢ

ANTOHI MEDICVET SRL

CUI
10091081
Reg. Comerț
J1997000506270
Înregistrată
14.01.1998
Sediu social JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, ALEEA ETERNITĂŢII, NR.6, cod poștal 615200
24.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
28 ani (din 14.01.1998)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
444.652 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
95.406 RON
▲ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
921.273 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0103 k205 k308 k410 k513 k2021 · Cifră de afaceri: 407.411 RON2022 · Cifră de afaceri: 345.551 RON2023 · Cifră de afaceri: 374.034 RON2024 · Cifră de afaceri: 400.083 RON2025 · Cifră de afaceri: 444.652 RON2021 · Profit: 201.971 RON2022 · Profit: 112.457 RON2023 · Profit: 85.405 RON2024 · Profit: 83.926 RON2025 · Profit: 95.406 RON2021 · Datorii: 512.838 RON2022 · Datorii: 240.511 RON2023 · Datorii: 273.582 RON2024 · Datorii: 26.150 RON2025 · Datorii: 56.178 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANTOHI MEDICVET SRL a avut o cifră de afaceri de 444.652 RON în 2025, cu un profit net de 95.406 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 444.652 400.083 374.034 345.551 407.411
Profit net 95.406 83.926 85.405 112.457 201.971
Capitaluri proprii 921.273 825.867 741.942 656.537 544.080
Active totale 984.368 862.267 1.028.857 913.715 1.056.918
Datorii totale 56.178 26.150 273.582 240.511 512.838
Număr mediu salariați 4 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

24.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.